Skip to content

Uitslag Tijdrijderscup

juni 12, 2017

Na een afwezigheid van drie jaar hebben heeft Wielervereniging Salt-Boemel uit Zaltbommel de tijdrijcyclus weer een nieuw leven ingeblazen. De tijdrijderscup bestaat uit een cyclus van drie tijdritten op 8 mei, 22 mei en 12 juni en is dit jaar voor de 24e keer.

Maandag 12 juni was de derde rit over het industrieterrein van Zaltbommel, over de fietsdijk naar Hurwenen en via de Ketelsteeg, Rozenbogerd weer terug naar het industrieterrein over een afstand van 11,3 kilometer.Totaal waren er 33 deelnemers voor dit evenement. De deelnemers zijn verdeeld over 5 klassementen, Licentiehouders, niet licentiehouders, dames, jeugd en WV Salt-Boemel renners.

De uitslag van de licentiehouders gestart waren in deze klasse 19 renners:

klassering naam woonplaats snelheid
1 Pieter ten Kortenaar Wageningen 48,74 km/u
2 Gerben Kroon Wijk en Aanburg 46,69 km/u
3 Jasper Kiburg 45,55 km/u

De uitslag van de niet licentiehouders gestart waren in deze klasse 12 renners

klassering naam woonplaats snelheid
1 Peter de Weert Nieuwaal 44,66 km/u
2 Twan van Gruijthuijzzen Geffen 44,13 km/u
3 Patrick de Jong Noordeloos 42,66 km/u

De uitslag van de dames, in deze klasse was 1 dame gestart

klassering naam woonplaats snelheid
1 Henrietta Colborne Breda/Milborn 41,20 km/u

De uitslag van de jeugd

klassering naam woonplaats snelheid
1 Dylan Boogert Hoog Blokland 37,89 km/u

De uitslag van de beste Boemel

klassering naam woonplaats snelheid
1 Dennis van de Laar Hedel 35,50 km/u

Na drie tijdritten is de tijdrijderscup 2017 gewonnen door Milan Broer uit Barendrecht
Totaal hebben aan de tijdrijdercup 74 deelnemers deelgenomen. Niet alle renners hebben drie maal deelgenomen, dat waren er 17.
Hieronder volgt het klassement van de verschillende groepen..

Algemeen klassement

nr naam achternaam Woonplaats tijdrit 1 tijdrit 2 tijdrit 3 overall tijd plaats
15 Milan Broer Barendrecht 0:14:44 0:26:28 0:15:12 0:56:24 1
50 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 0:15:03 0:26:48 0:14:39 0:56:30 2
64 Corne Verhoeks Zuilichem 0:14:43 0:26:58 0:15:38 0:57:19 3

De overall uitslag na drie tijdritten van de licentiehouders

nr naam achternaam Woonplaats tijdrit 1 tijdrit 2 tijdrit 3 overall tijd plaats
15 Milan Broer Barendrecht 0:14:44 0:26:28 0:15:12 0:56:24 1
50 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 0:15:03 0:26:48 0:14:39 0:56:30 2
64 Corne Verhoeks Zuilichem 0:14:43 0:26:58 0:15:38 0:57:19 3

De overall uitslag na drie tijdritten van de niet licentiehouders

nr naam achternaam Woonplaats tijdrit 1 tijdrit 2 tijdrit 3 overall tijd plaats
53 Peter de Weert Nieuwaal 0:16:01 0:27:47 0:15:19 0:59:07 1
1 Kees Verheij Nederhemert 0:15:27 0:28:10 0:16:18 0:59:55 2
20 Arno van der Veen Meerkerk 0:15:38 0:28:29 0:16:19 1:00:26 3

De overall uitslag na drie tijdritten van de dames, in deze klasse waren 5 dames gestart
Helaas heeft er geen dame driemaal deel genomen

De overall uitslag na drie tijdritten van de jeugd

nr naam achternaam Woonplaats tijdrit 1 tijdrit 2 tijdrit 3 overall tijd plaats
30 Dylan Boogert Hoog Blokland 0:18:05 0:33:42 0:18:03 1:09:50 1

De overall uitslag na drie tijdritten van  de beste Boemel

nr naam achternaam Woonplaats tijdrit 1 tijdrit 2 tijdrit 3 overall tijd plaats
8 Dennis van de Laar Hedel 0:16:23 0:32:59 0:19:16 1:08:38 1

De volledige uitslag is hier te bekijken.

Alle vrijwilligers bedankt voor jullie inzet en alle deelnemers bedankt voor de deelname, zonder jullie was dit niet mogelijk geweest.

Voor meer informatie
Foto’s: https://tijdrijderscup.salt-boemel.nl/nl/media/foto-s/

Kijk hier voor de foto’s van Stef van Gelderen!

https://tijdrijderscup.salt-boemel.nl/
redactie@salt-boemel.nl
Edwin Poot 06-20144894
Remco van Steenbergen 06-20597788

Andere berichten in deze categorie

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.